Kategorie

Prohlédnuté produkty

Osvětlení kuchyňské linky svítidlo GANYS TL2016-13/BI 13W - bílé

Skladem

4 ks

Ecolite

6008

Cena vč. DPH: 349 Kč

za 1 ks

Sdílejte také naVýklopné zářivkové osvětlení pod kuchyňskou linku GANYS TL2016-13, bílé, je vybaveno vypínačem, s elektronickým předřadníkem, součástí dodávky je i trubice T5 o průměru 16 mm.

Více detailů

Zdroj světla zářivka T5, 13W
Barva Bílá
Šířka 58,4 cm
Příkon 13 W
Napájení 230V / 50Hz
Způsob připojení Svorkovnice
Krytí IP 20

ýklopné, svítidlo, osvětlení, světlo, světla, zářivka, zářivkové, kuchyňské, nábytkové, se, lampa, nástěnné, přisazené, pod, kuchyňskou, linku, do, kuchyně, pokoje, garáže, ložnice, dílny, pracovní, desky, linky, 220V, 230V, 8W,

Výklopné zářivkové svítidlo vhodné pro osvětlení jakékoliv pracovní plochy a prostoru. Nejčastěji se používá pro osvětlení kuchyňské linky ale také pracovního stolu do dílny či garáže, nebo také jako nábytkové svítidlo do obývacího pokoje.

Zářivková trubice je součástí svítidla.

 

Možnosti vyklápění svítidla :

 

vyklopene-svitidlo-bile.jpg

 

Instalace svítidla :

Svítidlo se připojuje tzv. na přímo, pomocí svorkovnice zabudované v zadní části svítidla.Svítidlo má dvě možnosti uchycení. Lze ho přichytit na spodní stranu např. kuchyňské linky, nebo na stěnu např. nad pracovní stůl.Svítidlo je vybaveno vestavěným vypínačem, lze ho tedy rozsvěcet tímto vypínačem, nebo ho ponechat zapnutý a použít stávající vypínač.

 

zapojeni-bile.jpg

 

Rozměry :

 

4966-1_3.jpg

21 dalších produktů ve stejné kategorii:

Přejít nahoru