Kategorie

Prohlédnuté produkty

Zářivkové osvětlení svítidlo KORADO TL3013-18, bílé

Skladem

2 ks

Ecolite

6013

Cena vč. DPH: 265 Kč

za 1 ks

Sdílejte také na


Zářivkové osvětlení svítidlo KORADO TL3013-18, bílé, je vybaveno vypínačem, elektronickým předřadníkem a součástí dodávky je i trubice T8 o průměru 26 mm.

Více detailů

Zdroj světla zářivka T8, 18W
Barva Bílá
Šířka 65 cm
Příkon 18 W
Krytí IP 20

Zářivkové kuchyňské svítidlo KORADO TL3013-18 je vhodné pro podsvícení kuchyňské linky, ale například i do výloh nebo prodejních pultů. Je vybaveno vypínačem, elektronickým předřadníkem a součástí dodávky je i trubice T8 o průměru 26 mm. Svítidlo je vyrobenu z hliníku a plastu. Určeno pro vnitřní použití. Kabel není součástí dodávky.

Svítidlo, osvětlení, světlo, světla, zářivka, zářivkové, kuchyňské, nábytkové, se, lampa, nástěnné, přisazené, pod, kuchyňskou, linku, do, kuchyně, pokoje, garáže, ložnice, dílny, pracovní, desky, linky, 220V, 230V, 15W,

Zářivkové svítidlo vhodné pro osvětlení jakékoliv pracovní plochy a prostoru. Nejčastěji se používá pro osvětlení kuchyňské linky ale také pracovního stolu do dílny či garáže, nebo také jako nábytkové svítidlo do obývacího pokoje.

Zářivková trubice je součástí svítidla.

 

Svítidlo je vybaveno vestavěným vypínačem, lze ho tedy rozsvěcet tímto vypínačem, nebo ho ponechat zapnutý a použít stávající vypínač.Svítidlo se připojuje tzv. na přímo, pomocí svorkovnice zabudované uvnitř svítidla.Svítidlo lze přimontovat na spodní stranu např. kuchyňské linky, nebo kamkoliv na stěnu.

Rozměry :

22 dalších produktů ve stejné kategorii:

Přejít nahoru