Kategorie

Prohlédnuté produkty

Osvětlení kuchyňské linky svítidlo GANYS TL2016-08 8W - stříbrné

Skladem

356 ks

Ecolite

6005

Cena vč. DPH: 309,00 Kč

za 1 ksVýklopné zářivkové osvětlení pod kuchyňskou linku GANYS TL2016-8, stříbrné, je vybaveno vypínačem, s elektronickým předřadníkem, součástí dodávky je i trubice T5 o průměru 16 mm.

Více detailů

Výklopné, svítidlo, osvětlení, světlo, světla, zářivka, zářivkové, kuchyňské, nábytkové, se, lampa, nástěnné, přisazené, pod, kuchyňskou, linku, do, kuchyně, pokoje, garáže, ložnice, dílny, pracovní, desky, linky, 220V, 230V, 8W.

Výklopné zářivkové svítidlo vhodné pro osvětlení jakékoliv pracovní plochy a prostoru. Nejčastěji se používá pro osvětlení kuchyňské linky ale také pracovního stolu do dílny či garáže, nebo také jako nábytkové svítidlo do obývacího pokoje.

Zářivková trubice je součástí svítidla.

 Možnosti vyklápění svítidla :

 

vyklopene-svitidlo.jpg

Instalace svítidla :

Svítidlo se připojuje tzv. na přímo, pomocí svorkovnice zabudované v zadní části svítidla.Svítidlo má dvě možnosti uchycení. Lze ho přichytit na spodní stranu např. kuchyňské linky, nebo na stěnu např. nad pracovní stůl.Svítidlo je vybaveno vestavěným vypínačem, lze ho tedy rozsvěcet tímto vypínačem, nebo ho ponechat zapnutý a použít stávající vypínač.

 

zapojeni-stribrne.jpg

 

Rozměry :

 

4966-1_2.jpg

29 dalších produktů ve stejné kategorii:

Přejít nahoru