Kategorie

Prohlédnuté produkty

Zásuvka Opus TV+R+SAT koncová, bílá

Skladem

4 ks

Timex

2165

Cena vč. DPH: 259 Kč

za 1 ks

Sdílejte také na

Kompletní TV+R+SAT zásuvka Opus v bílé barvě je klasickou domovní i kancelářskou zásuvkou pro rozvod TV - televizního vysílání, SAT - satelitní a R - rádia s montáží do elektroinstalační krabice typ 68.

Více detailů

Řada Opus se vyznačuje elegantním a minimalistickým designem. Výhodou řady Opus není pouze její elegantní a tenké provedení, ale také kvalita a příjemnost materiálů ze kterých je vyrobena. Jedná se o materiály, které jsou vysoce kvalitní a zaručují tak dlouhou životnost bez jakýchkoliv změn vzhledu. 

 

Všechny vypínače a zásuvky řady Opus již obsahují jednoduchý rámeček, který je součástí balení a není nutné jej objednávat zvlášť !!!

 

Další výhodou je široká řada nejmodernějších funkcí a technologií určených pro zjednodušení Vašeho každodenního používání. Pro co největší jednoduchost jsou přístroje řady Opus dodávány jako komplet včetně rámečku, ale mají možnost montáže do vícenásobného společného rámečku. Proto jsou tyto vypínače správnou volbou i pro náročnější uživatele, kteří chtějí spolehlivé elektroinstalační přístroje s krásným designem, dlouhou životností a to vše za dobrou cenu.

 

Montáž je možná do elektroinstalačních krabic typu 68 a do libovolných krabic s roztečí připevňovacích otvorů 60 mm.

 

Technické parametry:

Krytí: IP20

Barva: bílá

Materiál: PVC

Typová řada: Opus

Rozměry: 80 x 80 x 20 mm

 

19 dalších produktů ve stejné kategorii:

Přejít nahoru