Kategorie

Prohlédnuté produkty

Zásuvka Niloé TV koncová, bílá

Do 48 hodin

Není skladem

Legrand

11446

Cena vč. DPH: 245 Kč

za 1 ks

Sdílejte také na

Koncová zásuvka 764555 Niloé 1 x TV v bílé barvě je moderní domovní i kancelářskou zásuvkou pro rozvod TV - televizního vysílání s montáží do elektroinstalační krabice 68.

Více detailů

Řada Niloé se vyznačuje elegantním designem. Výhodou řady Niloé není pouze její moderní provedení, ale také kvalita a příjemnost materiálů ze kterých je vyrobena. Jedná se o materiály, které jsou vysoce kvalitní a zaručují tak dlouhou životnost bez jakýchkoliv změn vzhledu.

 

Všechny vypínače a zásuvky řady Niloé již obsahují přístroj s krytkou a montážní deskou, rámeček je třeba objednávat zvlášť !!!

 

Další výhodou je široká řada nejmodernějších funkcí a technologií určených pro zjednodušení Vašeho každodenního používání. Přístroje řady Niloé mají možnost montáže až do pětinásobného společného rámečku, který je možné použít vertikálně i horizontálně. Proto jsou tyto vypínače a zásuvky správnou volbou i pro náročnější uživatele, kteří chtějí spolehlivé elektroinstalační přístroje s krásným designem, dlouhou životností a to vše za dobrou cenu.

 

 

Vícenásobná montáž

 

Při vícenásobné instalaci je možné díky zámkům lépe spojit montážní desky.

 

 

Technické parametry:

Barva: bílá

Druh upevnění: šroubování

Provedení: koncová zásuvka

Krytí: IP20

Typ konektoru: 1 x TV

Frekvence: 4 - 862 MHz

Připojovací útlum při 860 MHz: 10 dB

19 dalších produktů ve stejné kategorii:

Přejít nahoru