Kategorie

Prohlédnuté produkty

Zásuvka Asfora 2 x USB nabíječka, bílá

Skladem

6 ks

Schneider Electric

9999

Cena vč. DPH: 662,00 Kč

za 1 ksKompletní zásuvka EPH2700221 Asfora v bílé barvě je zásuvkou s USB nabíječkou pro nabíjení dvou zařízení současně. Umožňuje nabíjet svítilny, telefony, tablety a další mobilní zařízení, včetně iPhone, iPad... Montáž do standardních elektrikářských krabic typu 68.

Více detailů

Řada Asfora se vyznačuje elegantním a minimalistickým designem. Výhodou řady Asfora není pouze její elegantní a tenké provedení, ale také kvalita a příjemnost materiálů ze kterých je vyrobena. Jedná se o materiály, které jsou vysoce kvalitní a zaručují tak dlouhou životnost bez jakýchkoliv změn vzhledu.

 

Všechny vypínače a zásuvky řady Asfora již obsahují jednoduchý rámeček, který je součástí balení a není nutné jej objednávat zvlášť !!!

 

Další výhodou je široká řada nejmodernějších funkcí a technologií určených pro zjednodušení Vašeho každodenního používání. Pro co největší jednoduchost jsou přístroje řady Asfora dodávány jako komplet včetně rámečku, ale mají možnost montáže až do šestinásobného společného rámečku. Proto jsou tyto vypínače správnou volbou i pro náročnější uživatele, kteří chtějí spolehlivé elektroinstalační přístroje s elegantním designem, dlouhou životností a to vše za dobrou cenu.

 

 

Technické parametry:

Barva: Bílá

Vhodné pro krytí (IP): IP20

Způsob montáže: Instalace pod omítku

Šířka přístroje: 83 mm

Výška přístroje: 83 mm

Hloubka přístroje: 42 mm

Montážní hloubka: 32 mm

29 dalších produktů ve stejné kategorii:

Přejít nahoru