Kategorie

Prohlédnuté produkty

Ventilační potrubí izolované ALIT/SONO 150/10m - ohebné

Skladem

1 ks

5468

Cena vč. DPH: 868 Kč

za 1 ks

Sdílejte také na

Ventilační izolované potrubí ALIT SONO průměru 150 mm a délky 10 m je předizolované ohebné potrubí s tepelnou izolací tloušťky 25 mm pro snížení kondenzace a hlučnosti potrubí. Pro teploty vzduchu do 140 °C.

Více detailů

Rozměr Ø 150 mm
Délka 1000 cm
Materiál AL fólie
Teplota max. 140°C

Konstrukce


Vysoce ohebné potrubí z hliníkového plechu, o délce 10 metrů s tepelnou izolací 25mm z minerální vlny, splňuje náročné požadavky pro realizaci izolovaného větracího systému. Teplotní rozsah -30 °C až +140 °C. Maximální tlak 2500 Pa. Maximální rychlost vzduchu 30 m/s.


Použití


Předizolované potrubí je kompatibilní s ostatní vzduchotechnikou a ventilátory o průměru 150 mm. Mezi nesporné výhody potrubí s izolací patří snížení hlučnosti soustavy, snížení zasahování okolních teplotních podmínek do vzduchu, a tím i snížení kondenzace vody uvnitř i na trubce. Hodí se do kuchyně, za zeď, do klimatizačního zařízení, podhledu či krbu, díky své nehořlavosti. Potrubí má nízkou hmotnost a estetický vzhled, a tak nemusí být zabudované do zdí či stropů.


Instalace


Instalace je lehká, nenáročná, bez nutnosti použití nějakého složitějšího nářadí. Potrubí se jednoduše nasune na přírubu ventilátoru, mřížku apod. Ve vyjímečných případech je třeba použít trochu izolační lepící pásky.

9 dalších produktů ve stejné kategorii:

Přejít nahoru