Kategorie

Prohlédnuté produkty

Ventilační potrubí izolované ALIT/SONO 100/10m - ohebné

Skladem

2 ks

5441

Cena vč. DPH: 603 Kč

za 1 ks

Sdílejte také na


Ventilační izolované potrubí ALIT SONO průměru 100 mm a délky 10 m je předizolované ohebné potrubí s tepelnou izolací tloušťky 25 mm pro snížení kondenzace a hlučnosti potrubí. Pro teploty vzduchu do 140 °C.

Více detailů

Rozměr Ø 100 mm
Délka 1000 cm
Materiál AL fólie
Teplota max. 140°C

Konstrukce


Vysoce ohebné izolované potrubí z hliníkového plechu s tepelnou izolací 25mm minerální vlny, o průměru 100 mm a délce 10 metrů, splňuje náročné požadavky pro realizaci izolovaného větracího systému. Teplotní rozsah je -30 °C až +140 °C. Maximální tlak 2500 Pa. Maximální rychlost vzduchu 30 m/s. Potrubí je dodáváno ve stlačeném stavu na 30 % délky.


Použití


Předizolované potrubí je kompatibilní s ostatní vzduchotechnikou a ventilátory o stejném průměru a využívá se v malých a středních prostorech, jako jsou byty, kuchyně, WC, spíže, kanceláře apod. Mezi nesporné výhody potrubí s izolací patří snížení hlučnosti soustavy, snížení zasahování okolních teplotních podmínek do vzduchu, a tím i snížení kondenzace vody uvnitř i vně potrubí. Potrubí má nízkou hmotnost a estetický vzhled, a tak nemusí být zabudované do zdí či stropů.


Instalace


Instalace je lehká, nenáročná, bez nutnosti použití nějakého složitějšího nářadí. Potrubí se jednoduše nasune na přírubu ventilátoru, mřížku apod a poté se zajistí stahovací nebo izolační páskou.

9 dalších produktů ve stejné kategorii:

Přejít nahoru