Kategorie

Prohlédnuté produkty

Svítidlo pod kuchyňskou linku se zásuvkou ROSA TL3020-10, bílé

Skladem

6 ks

Ecolite

6016

Cena vč. DPH: 316 Kč

za 1 ks

Sdílejte také na


Zářivkové osvětlení pod kuchyňskou linku ROSA TL3020-10, bílé, je vybaveno vypínačem a dvěma zásuvkami a vypínačem, s elektronickým předřadníkem a součástí dodávky je i trubice T8 o průměru 26 mm.

Více detailů

Zdroj světla zářivka T8, 10W
Barva Bílá
Šířka 49,5 cm
Příkon 10 W
Napájení 230V / 50Hz
Způsob připojení Svorkovnice
Krytí IP 20

Svítidlo, zářivkové, osvětlení, světlo, světla, těleso, zářivka, kuchyňské, nábytkové, se, zásuvka, 2 zásuvky, lampa, nástěnné, přisazené, pod, kuchyňskou, linku, do, kuchyně, 230V, 10W,
Zářivkové svítidlo s vestavěnými zásuvkami vhodné pro osvětlení jakékoliv pracovní plochy a prostoru. Nejčastěji se používá pro osvětlení kuchyňské linky ale také pracovního stolu do dílny či garáže.
Zářivková trubice je součástí svítidla.

 

rosa_1.jpg

rosa_2.jpg

 

 

Svítidlo je vybaveno vestavěným vypínačem, kterým jej lze rozsvěcet a zhasínat. Zásuvky svítidla jsou pod stálým napětím, takže fungují i když je svítidlo zhasnuté. Maximální zatížení zásuvek je 6A.
Svítidlo se připojuje tzv. na přímo, pomocí svorkovnice zabudované uvnitř svítidla. Svítidlo má na svorkovnici oddělené fáze zvlášť pro zářivku, a zvlášť pro zásuvky. Pro správnou funkčnost svítidla, je tedy nutné propojit na svorkovnici obě fáze.
Svítidlo lze přichytit na spodní stranu např. kuchyňské linky.

 

Rozměry :

velikost.jpg

2 dalších produktů ve stejné kategorii:

Přejít nahoru