Kategorie

Prohlédnuté produkty

Ventilátor Dalap 125 BFA - hliníkový, vysoký výkon, kuličková ložiska

Skladem

1 ks

Dalap GmbH

4235

Cena vč. DPH: 1 191 Kč

za 1 ks

Sdílejte také na

Domovní ventilátor Dalap 125 BFA s kuličkovými ložisky a vyšším výkonem pro potrubí průměru 125 mm k odsávání vzduchu v koupelnách, sprchách, kuchyních a užitných prostorách.

Více detailů

Průměr 125 mm
Průtok vzduchu 209 m3/h
Termostat ne
Teplota max 40 °C
Snížená hlučnost ne
Otáčky 2400 min
Statický tlak 57 Pa
Akustický tlak 36 dB/1m
Napájení 230/50 V/Hz
Příkon 24 W
Jmenovitý proud 0,105 A
Krytí 34 IP
Váha 0,84 kg

Jedná se o vysoce kvalitní a spolehlivý ventilátor od německého výrobce Dalap Gmbh. Domovní ventilátor DALAP 125 BFA patří mezi špičku ve své kategorii. Na rozdíl od konkurenčních výrobků totiž nabízí díky novému patentovanému motoru vyšší průtok vzduchu při zachování průměru a rozměrech ventilátoru. Je tak vhodný i do větších místností, kde již ale nelze použít ventilátor o větším průměru.

Ventilátor lze namontovat jak na stěnu, tak do stropu. Jelikož se jedná o malý ventilátor, tak s ohledem na jeho technické parametry je vhodný pro odsávání vzduchu pouze přes stenu, případně potrubím o délce cca 3 metry.Tento ventilátor je určen k odsávání  vzduchu z bytových a nebytových prostor, především z koupelny, toalety, kuchyně, malé kanceláře, sklepy, spíže apod.

Orientační výpočet ventilátoru jsme pro Vás připravili zde VÝPOČET VENTILÁTORU

 

Vybavení:

Nižší hlučnost: Tento ventilátor má patentovaný úsporný motor, který při stejném průměru nabízí nižší hlučnost oproti konkurenčním ventilátorům.

Vyšší výkon: Tento ventilátor má patentovaný výkonný motor, který při stejném průměru nabízí vyšší průtok vzduchu oproti konkurenčním ventilátorům.

Kuličková ložiska: prodlužují životnost ventilátoru z 5.000  na 30.000 provozních hodin. Ventilátor s kuličkovými ložisky doporučujeme pokud je ventilátor instalován do stropu nebo bude využíván k častému či nepřetržitému provozu.

100% kompatibilita s našim potrubím = bezproblémová a rychlá instalace :

 Ventilátor je plně kompatibilní s potrubím stejného průměru - PVC , PVC flexi AL flexiEuro Al izolované potrubí. Potrubí lze nasunout přímo na ventilátor bez jakékoliv redukce a to i v případě použití zpětné klapky, jelikož zpětná klapka nemění průměr ventilátoru, pouze jej prodlužuje o 14mm. 

potrubí

                                              

 

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Přejít nahoru