Kategorie

Prohlédnuté produkty

Ventilátor do potrubí Vents 100 VKO1

Skladem

1 ks

Vents

5311

Cena vč. DPH: 299 Kč

za 1 ks

Sdílejte také na


Vnitřní ventilátor do potrubí Vents 100 VKO1 bez přídavných funkcí do potrubí průměru 100 mm pro odsávání vzduchu z bytových a nebytových prostor přímo přes stěnu nebo na kratší vzdálenosti.

Více detailů

Průměr 100 mm
Průtok vzduchu 107 m3/h
Kuličková ložiska ne
Teplota max 40 °C
Otáčky 2300 min
Statický tlak 41 Pa
Akustický tlak 36 dB/1m
Napájení 230/50 V/Hz
Příkon 14 W
Jmenovitý proud 0,08 A
Krytí X4 IP
Váha 0,41 kg

Axiální ventilátor do potrubí je určen k odsávání vzduchu z bytových a nebytových prostor. Jakými jsou kanceláře, koupelny, prodejny, kuchyně, toalety, spižírny atd. Ventilátor je určen pro montáž do potrubí. Pro montáž ventilátoru potrubního ve svislé poloze je doporučeno použít ventilátor s kuličkovými ložisky. Vzhledem ke svým technickým parametrům jsou tyto potrubní ventilátory určeny k použití pro kratší ventilační potrubí s nízkou tlakovou ztrátou maximálně do 5 metrů, případně k odsávání přímo přes stěnu. Ventilátor potrubní je kompatibilní se vzduchovody shodného průměru. Tělo ventilátoru je vyrobeno z hmoty ABS. 

Tento ventilátor je bez přídavných funkcí.

 

Orientační výpočet ventilátoru jsme pro Vás připravili ZDE.

 

785.jpg

100% kompatibilita s našim potrubím = bezproblémová a rychlá instalace :

 

Ventilátor je plně kompatibilní s potrubím stejného průměru - PVC , PVC flexi , AL flexi, Euro Al a izolované potrubí. Potrubí lze nasunout přímo na ventilátor bez jakékoliv redukce. 

.

123_3.jpg

21 dalších produktů ve stejné kategorii:

Přejít nahoru