Kategorie

Prohlédnuté produkty

Led osvětlení kuchyňské linky svítidlo Ganys TL2016-70 SMD, bílé

Skladem

18 ks

Ecolite

6924

Cena vč. DPH: 697 Kč

za 1 ks

Sdílejte také naVýklopné LED osvětlení pod kuchyňskou linku GANYS TL2016-70, bílé, je vybaveno vypínačem, s elektronickým předřadníkem, součástí dodávky je LED s barvou světla neutrální bílá, světelným tokem 1200 lm.

Více detailů

Zdroj světla 70x SMD LED
Barva Bílá
Šířka 91,7 cm
Příkon 15 W
Napájení 230V / 50Hz
Způsob připojení Svorkovnice
Krytí IP 20
Svítivost 1200 lm
Barva světla studená bílá

Výklopné svítidlo GANYS SMD je ledkové svítidlo vyrobené z hliníkového plechu a vroubkovaného skla, které pomáhá rozptylovat světlo a celkový design svítidla je jednoduchý a elegantní. Svítidlo je možné vyklápět podle potřeby.


Toto svítidlo je napájeno pevným připojením kabelu ke zdi. Výklopné LED světlo pod kuchyňskou linku také jako svítidlo vhodné pro osvětlení jakékoliv pracovní plochy a prostoru. Nejčastěji se používá pro osvětlení kuchyňské linky ale také pracovního stolu do dílny či garáže, nebo také jako nábytkové svítidlo do obývacího pokoje.
Svítidlo je vybaveno vestavěným vypínačem, lze ho tedy rozsvěcet tímto vypínačem, nebo ho ponechat zapnutý a použít stávající vypínač.


Výhodou svítidla je také vysoká svítivost, kterou vytváří 70 vysoce svítících SMD LED diod.

Možnost vyklápění svítidla :

 

Vyklápění světla

 

Instalace svítidla :

Svítidlo se připojuje tzv. na přímo, pomocí svorkovnice zabudované v zadní části svítidla.Svítidlo má dvě možnosti uchycení. Lze ho přichytit na spodní stranu např. kuchyňské linky, nebo na stěnu např. nad pracovní stůl.Svítidlo je vybaveno vestavěným vypínačem, lze ho tedy rozsvěcet tímto vypínačem, nebo ho ponechat zapnutý a použít stávající vypínač.

 

Ganys montáž

 

Rozměry :

 

Ganys TL2016-70 rozměry

23 dalších produktů ve stejné kategorii:

Přejít nahoru