Kategorie

Prohlédnuté produkty

Krabice do zateplení KEZ-3 vícenásobná

Skladem

15 ks

Kopos

9658

Cena vč. DPH: 462,00 Kč

za 1 ks

Elektroinstalační krabice do zateplení KEZ-3 vícenásobná pro montáž více přístrojů (zásuvky, vypínače) na zateplené fasády budov, svojí konstrukcí eliminuje vytváření tepelných mostů.
Při použití záslepky umožňuje montáž 2 přístrojů, bez záslepky 3 přístrojů ve společném rámečku. Před montáží je nutné seříznout nosič včetně přiložené izolace na potřebnou délkou podle tloušťky izolační vrstvy. Nosič se připevní ke stěně pomocí přiložených hmoždinek dle typu zdiva a vrutů. Při montáži zásuvky 400 V se doporučuje připevnění nosiče pomocí chemických kotev. Nosičem se protáhne kabel a vloží zkrácená izolace. Pomocí 4 přiložených šroubů se k nosiči připevní krabice případně deska, na kterých se provede finální montáž Použití elektroinstalační krabice KEZ umožňuje instalovat přístroje do tloušťky zateplovací vrstvy 100 - 250 mm.

Součástí balení jsou hmoždinky, vruty pro připevnění nosiče ke stěně, šrouby pro montáž krabice k nosiči a pro instalaci přístrojů.

1. Před montáží je nutné seříznout nosič včetně vložené izolace na potřebnou délkou podle tloušťky izolační vrstvy.
2. Nosič se připevní ke stěně pomocí vrutů a hmoždinek dle typu zdiva. Nosičem se protáhne kabel a vloží zkrácená izolace. Pomocí 4 šroubů (součást balení) se k nosiči připevní krabice, na které se provede finální montáž.

Technické parametry

rozměr: 100 x 230 x 250 mm

materiál: samozhášivý bezhalogenový PP

teplotní odolnost: od -25 do +60 °C

 

5 dalších produktů ve stejné kategorii:

Přejít nahoru