Kategorie

Prohlédnuté produkty

Flexibilní potrubí ALU 80/1 m trubka flexi

Skladem

2 ks

6414

Cena vč. DPH: 41 Kč

za 1 ks

Sdílejte také na


Kovové flexibilní potrubí ALU průměru 80 mm a délky 1 m vyrobeno z hliníku, je ohebné potrubí pro větrání menších prostor v rámci bytové nebo domnovní výstavby. Pro teploty vzduchu do 250 °C.

Více detailů

Rozměr ø 80 mm
Délka 100 cm
Materiál ALU plech
Teplota max. 250°C
Vnitřní rozměr 80 mm

Potrubí, kruhové, kruhová, kulatá, hliníkové, hliníková, AL, ohebné, ohebná, flexibilní, flex, polopružné, větrací, ventilační, odtahové, vzduchotechnické, flexi, hadice, k, odsavačům, digestořím, Mora, Best, MV, kanál, trubkový, vzduchovod, vzduchová, trubka.

 

 

Kruhové potrubí je plně kompaktibilní s flexibilním potrubím a s elektrickými ventilátory. Navrženo pro větrání menších prostor v rámci bytové výstavby jako např. kuchyní, koupelen, WC a podobně. Snadné spojování, rychlá montáž, nízká hmotnost, estetický vzhled. Široké spektrum jednotlivých prvků umožňuje vytvářet poměrně složité rozvody v malých dimenzích.

Vyrobena z hliníkového plechu 0,12mm. Stlačena na 30% délky. Teplotní rozsah -30°C až +250°C. Maximální tlak: 2.000 Pa. Max. rychlost vzduchu: 25m/s. PRŮMĚR: 80mm roztažení do délky 1 metru.

 

materiál : hliník
průměr   : 80 mm
délka      : 1000 mm

 

23 dalších produktů ve stejné kategorii:

Přejít nahoru