Kategorie

Prohlédnuté produkty

Čtyřhranné potrubí plastové 110x55mm/1,5m

Skladem

23 ks

5011

Cena vč. DPH: 205 Kč

za 1 ks

Sdílejte také na


Vzduchotechnické plastové čtyřhranné potrubí z PVC bílé barvy, rozměru 110 x 55 mm, délky 1,5 m pro odvětrání bytových prostor.

Více detailů

Rozměr 110 x 55 mm
Délka 150 cm
Materiál PVC
Teplota max. 45°C
Vnitřní rozměr 107 x 52 mm
Vnější rozměr 110 x 55 mm

Ploché potrubí, PVC, plastové, ventilační, obdélníkové, ploché, potrubí, k, odsavačům, digestřím, best, Mora, ct,  plastový, větrací, kanál, trubkový, čtyřhranný, plochý, vzduchovod, vzduchovody, vzduchotechnické, vzduchová, trubka. 

.

Čtyřhranné potrubí je plně kompatibilní s flexibilním potrubím a s elektrickými ventilátory. Navrženo pro větrání menších prostor v rámci bytové výstavby jako např. kuchyní, koupelen, WC a podobně. Velkou výhodou je nízká hmotnost tedy i rychlá a jednoduchá montáž. Díky estetickému vzhledu a široké nabídce spojovacích prvků můžete vytvářet poměrně složité rozvody. V případě potřeby můžete jednoduše upravit délku pomocí malé pilky na kov. Systém nepodléhá korozi, tudíž má dlouhou životnost.

Potrubí je plně kompatibilní s tvarovkami o rozměru 110x55 mm - nejsou potřeba žádné redukce, potrubí se pouze nasune na tvarovku a zajistí izolační páskou na vzduchotechnické potrubí. Pro spojení 2ks potrubí je potřeba spojka vnější . 

Na obrázku je příklad potrubí spojeného s rozbočkou, spojkou a kolenem.

spoj

11 dalších produktů ve stejné kategorii:

Přejít nahoru