Kategorie

Osvětlení kuchyňské linky svítidlo SLICK TL2001 - 21 W, bílé

Skladem

1 ks

Ecolite

6022

Cena vč. DPH: 314,00 Kč

za 1 ksVýklopné zářivkové osvětlení pod kuchyňskou linku SLICK TL2001-21, bílé, je vybaveno vypínačem, s elektronickým předřadníkem, součástí dodávky je i trubice T5 o průměru 16 mm.

Více detailů

Svítidlo, do zásuvky, osvětlení, s kabelem,  světlo, světla, zářivka, zářivkové, kuchyňské, nábytkové, se, lampa, nástěnné, přisazené, pod, kuchyňskou, linku, do, kuchyně, pokoje, garáže, ložnice, dílny, pracovní, desky, linky, 220V, 230V, 8W,

Zářivkové svítidlo vhodné pro osvětlení jakékoliv pracovní plochy a prostoru. Nejčastěji se používá pro osvětlení kuchyňské linky ale také pracovního stolu do dílny či garáže, nebo také jako nábytkové svítidlo do obývacího pokoje.

Zářivková trubice je součástí svítidla.

Připojení svítidla :

 

Svítidlo lze připojit pouze pomocí přiloženého napájecího kabelu. Délka kabelu je cca 1,5m.
Lze namontovat několik svítidel vedle sebe, a propojit je přiloženou spojkou.Díky malým rozměrům nejde svítidlo téměř vidět a nenarušuje design nábytku.

slick-bili.jpg

 

 

Montáž svítidla :

Svítidlo je vybaveno vestavěným vypínačem, lze ho tedy rozsvěcet tímto vypínačem, nebo ho ponechat zapnutý a použít stávající vypínač.
Ke svítidlu se dodávají dvě sady montážních úchytů. Jedna sada pro montáž na stěnu, a druhá sada pro montáž na spodní stranu např. kuchyňské linky.

 

slick.jpg

 

Rozměry :

 

size_3.jpg

Přejít nahoru