Jsme specialisté na osvětlení, svítidla, LED žárovky a elektromateriál.

Telefonické objednávky: 775 956 903

Powercube Original s USB zásuvková rozbočka

Dostupnost hlavní sklad: Skladem
Prodejna Libochovice: 3 ks
Cena bez DPH: 379 Kč
Cena s DPH: 459 Kč
ks 

Sdílet na Facebooku

Powercube Original s USB zásuvková rozbočka

Často se nám stává, že doma nebo v práci máme problém zapojit nadpočetné nabíječky či adaptéry do elektrických zásuvek, protože se tam už nevejdou. Následně nám domov hyzdí desítky prodlužovacích kabelů, rozdvojek a roztrojek. Kromě toho stále více přístrojů podporuje nabíjení přes USB, ale notebook poskytuje jen velmi omezený proud a nabíjení je pomalé. Multifunkční systém PowerCube je jednoduché a elegantní řešení, jak vyřešit nedostatek zásuvek a nabíjet rychleji přes USB.

PowerCube Original USB je nejmenší rozbočovač na světě.

  • 4 zásuvky a 2 USB porty, lze kombinovat s dalšími produkty PowerCube
  • Vzájemné neblokování zásuvek díky krychlovému tvaru
  • Kompaktní design
  • 2 USB porty s výkonem 2,1A zajistí rychlé nabíjení oproti USB portům v notebooku
 
Powercube Original USB

USB nabíjení

V ložnici, kde si rádi čtete elektronické knihy, pracujete na tabletu nebo si hrajete se smartphonem, potřebujete dostatek energie pro vaše elektronické miláčky. Většina USB kabelů, ale není, tak dlouhá aby dosáhla až do vaší postele. Zapojením PowerCube | Extended USB | vedle své postele, můžete nabíjet zařízení prostřednictvím dvou výkonných USB portů (2.1A), které umožňují nabíjení dvou zařízení najednou. Doba nabíjení bude kratší než při nabíjení přes USB port na vašem notebooku. Teď už se nemusíte starat o slabou baterii. Nabíjení máte vždy po ruce.
 
 
Powercube Original USB

Dostupnost zásuvek

Pokud by všechny elektrické zařízení, která používáme měli úzké zástrčky bylo by jednoduché zapojit všechna zařízení aniž by se mezi sebou blokovali. Všichni se ale setkáváme s objemnými adaptéry, které nám blokují další zásuvky. Unikátní design PowerCube | Extended | zajišťuje, že se zástrčky navzájem neblokují.Dále doporučujeme

 

Na stránkách používáme soubory cookies, abychom mohli sledovat preference návštěvníků těchto stránek a pro účely webové stránky optimalizovat a zlepšovat.

Close
TOPlist

PODLE ZÁKONA O EVIDENCI TRŽEB JE PRODÁVAJÍCÍ POVINEN VYSTAVIT KUPUJÍCÍMU ÚČTENKU. ZÁROVEŇ JE POVIVNEN ZAEVIDOVAT PŘIJATOU TRŽBU U SPRÁVCE DANĚ ON-LINE, V PŘÍPADĚ TECHNICKÉHO VÝPADKU PAK NEJPOZDĚJI DO 48 HODIN.